Ballina Lajme Bota/Rajoni Shkrepje perfekte/ Fotografon UFO-n teksa shëtiste rastësisht në pyll (FOTO)

Shkrepje perfekte/ Fotografon UFO-n teksa shëtiste rastësisht në pyll (FOTO)

178
SHPËRNDAJE

Një person në Poloni ka publikuar fotot që tregojnë një UFO që po rri pezull mbi një pyll, teksa duket një foto e shkrepur në momentin e duhur.

Philip Mantle e pa atë në Poloni dhe nuk beson se është një mashtrim. UFO bëri një tingull të çuditshëm afër majës së një peme, para se të zhdukej, tregon ai.

Mantle po fotografonte lëndinat, ku për habi të tij, ai kishte kapur UFO-në në pesë korniza. Ai i dërgoi fotot te ufologu dhe gazetari polak Robert Bernatowicz.

“Të flasësh për UFO do të thotë që njerëzit do t’ju marrin si një person me probleme mendore.Dëshmitari raporton se ai pa një UFO, pastaj bëri fotografitë dhe më pas nuk mban mend asgjë se çfarë ndodhi më pas,” tha Bernatowicz

-----