Ballina LifeBizare “Shkoj me 15 klientë në ditë”/ E martuar dhe me fëmijë, kush...

“Shkoj me 15 klientë në ditë”/ E martuar dhe me fëmijë, kush është avokatja e njohur që punon si prostitutë (FOTO)

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E martuar dhe nënë e një fëmijë, por kjo nuk e pengon që në kohën e lirë të punojë si prostitutë. Ajo ka rrëfyer për mediat britanike se si arrin të fitojë 45 mijë paund në tre javë.

Katherine Sears nga SHBA ka treguar se sa e vështirë është të jesh e angazhuar si avokate profesioniste, nënë e një fëmije dhe punonjëse seksi.

Gruaja ka mbështetjen e plotë të bashkëshortit për këtë stil jetese. Për të bërë këtë punë, gruaja jeton për tri javë në Nevada, në shtetin amerikan ku seksi me pagesë është i ligjshëm dhe një javë në Des Moines, Ajoua ku ka familjen.

30-vjeçarja ka zbuluar se shkon me 10-15 klientë në ditë. Fitimet nga puna që bën janë të majme dhe kjo duket se për të mjafton. Jeton e lumtur me familjen dhe siguron të ardhura të mira.

---- ----
----
----- ----
-----