Ballina Sport Shkodran Mustafi drejt kalimit në Serie A?

Shkodran Mustafi drejt kalimit në Serie A?

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lëndimi i rëndë që pësoi Giorgio Chiellini bëri që drejtuesit e klubit bardhezi të viheshin në lëvizje për të gjetur zëvendësuesin e tij.

Mbrojtësi i Arsenal, Shkodran Mustafi duket se është lojtari i duhur për të veshur fanellën bardhezi. Mbrojtësi me origjinë shqiptare nuk është në planet e Unai Emery, prandaj edhe largimi i tij nga ‘Emirates’ është i pashmangshëm.

Medhi Benatia, Dejan Lovren dhe Jerome Boateng janë lojtarët e tjerë në target në rast se dështon operacioni “Mustafi”.

The post Shkodran Mustafi drejt kalimit në Serie A? appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----