Ballina Sport Shkëndija shpreson te përmbysja ndaj Dudelange, formacionet zyrtare

Shkëndija shpreson te përmbysja ndaj Dudelange, formacionet zyrtare

9
SHPËRNDAJE

Pasditen e sotme Shkëndija e Tetovës do të luajë ndeshjen e kthimit të turit të dytë të Europa League kundër Dudelange në Luksemburg.

Skuadra tetovare e ka humbur takimin e parë në shtëpi me rezultatin 2-1, teksa në transfertë do të kërkojë përmbysjen.

Ky takim do të luhet në orën 17:55 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare.

The post Shkëndija shpreson te përmbysja ndaj Dudelange, formacionet zyrtare appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----