Ballina Lajme Bota/Rajoni ‘Shkatërroi’ një mbretëri/ Nga askushi, në gruan më të përfolur të momentit...

‘Shkatërroi’ një mbretëri/ Nga askushi, në gruan më të përfolur të momentit (FOTOT)

43
SHPËRNDAJE

Meghan Markle është kthyer në emrin më të përfolur të momentit. Një aktore jo fort  e njohur që u martua me Princin Herry, duke arritur të futet në Mbretërinë Britanike.

Por së fundmi ajo “plagosi rëndë” mbretërinë, ashtu siç u shpreh vetë mbretëresha, duke u larguar bashkë me princin.

Elegante, plot sharm, Meghan Markle ia doli të jetë në krye të listës se grave të veshura më bukur për 2019. Veshjet e saj ngjallin shumë interes për gratë në të gjithë botën. Dukesha e Sussex është edhe më e popullarizuar se Kate Middleton, aktorja Zendaya, këngëtarja Billie Eilish dhe modelja Kylie Jenner. FOTOT flasin vetë