Ballina Lajme Bota/Rajoni Shikojeni momentin tmerrues kur dallga gjigante në plazh tërheqë disa fëmijë

Shikojeni momentin tmerrues kur dallga gjigante në plazh tërheqë disa fëmijë

105
SHPËRNDAJE

Dalin pamje nga momenti kur dallga gjigante në plazh tërheqë disa fëmijë

Pushuesit në një plazh në Rio de Janeiro papritur u goditën nga një dallgë gjigante e cila shkaktoi panik mes tyre.

Në videon në vijim do të mund të shihni sesi një dallgë e papritur gjigante godet bregun e plazhit, duke shkaktuar panik mes pushuesve pasi tërhoqi disa fëmijë dhe gjësende të ndryshme.

Kjo dallagë ka shtyrë pushuesit që të largohen nga plazhi për disa qaste.

-----