Ballina Showbiz ‘Shfrenohet’ Big Mama, publikon video duke kërcyer mbi tavolinë

‘Shfrenohet’ Big Mama, publikon video duke kërcyer mbi tavolinë

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive nëpër dasma këtë verë.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet duke kënduar mbi tavolinë. Në këtë pozitë nuk e kemi parë me parë Big Mamën.

Duket se atmosfera e ka bërë të vetën. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----