Ballina Showbiz Shfaqet super s*ksi rrugëve, por modelja e famshme bën gjestin e turpshëm...

Shfaqet super s*ksi rrugëve, por modelja e famshme bën gjestin e turpshëm (FOTO)

101
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Së fundmi ato është kthyer nga pushimet luksoze në Bahamas, ku qëndruan në një super vilë që kushtonte 10 mijë dollarë nata.

E pasi u rikthyen në shtëpi, Kendall dhe Kylie Jenner nuk munguan në festat me yjet. Të enjten 24-vjeçarja është fotografuar shumë elegante me një kostum që ra në sy menjëherë.

Me një palë pantallona të gjata dhe një bluzë që i nxirrte barkun jashtë, Kendall dukej super seksi dhe në formë. Madje ajo nuk ka dashur që të fotografohet nga paparaci dhe u ka treguar gishtin e mesit.

---- ----
----
-----
-----