Ballina LifeBizare Shfaq gjoksin, tifozët çmenden pas këtij veprimi

Shfaq gjoksin, tifozët çmenden pas këtij veprimi

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një fanse e basebollit ka bërë një gjest të çuditshëm

Gruaja e cila kishte shkuar të shihet këtë ndeshje, ka bërë që të gjithë tifozët të kthehen nga ajo, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

----

Në fillim ajo shfaqet vetëm në bikini, por pastaj ajo ngadal i heq të gjitha dhe shfaqet gjoksi para tifozëve.

Kjo është parë nga shumë shikues dhe është komentuar në mënyra të ndryshme.

----- ----