Ballina Sport Sherr ne Gjermani, lojtari godet keq trajnerin

Sherr ne Gjermani, lojtari godet keq trajnerin

30
SHPËRNDAJE

Freiburg ka mposhtur me rezultatin 1-0 Eintraht Frankfurt dhe është ngjitur në kuotën e 21 pikëve, po aq sa Bayern Munchen që ndodhet në vend të dytë.

Në fund të takimit lojtari i miqve Abraham ka goditur teknikun vendas dhe ka plasur sherri.

Ai u ndëshku me të kuq, por pritet të ketë dënim më të madh nga disiplina.

The post Sherr ne Gjermani, lojtari godet keq trajnerin appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.