Ballina Lajme nacionale Sherr me thika në mes të Tiranës, masakrohet i riu

Sherr me thika në mes të Tiranës, masakrohet i riu

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një sherr me thika ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Raportohet se një 25-vjeçar ka mbetur i plagosur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Frosina Plaku”.

Ai u dërgua në spital me ambulancë dhe po mbahet nën kujdesin e mjekëve.

Policia dhe grupi hetimor po punon për identifikimin, kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

---- ----
-----