Ballina Lajme Bota/Rajoni Sherr me të atin, pse 40- vjeçari u hodh nga kati i...

Sherr me të atin, pse 40- vjeçari u hodh nga kati i shtatë

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një 40-vjeçar nga Berati, baba i dy fëmijëve është hedhur nga kati i shtatë i një pallati pasi ka debatuar ashpër me të atin.

Në grindje e sipër 40-vjeçari është afruar pranë ballonit të banesës së tij dhe është hedhur.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm në lagjen ’30-vjetori’ në Berat.

Ai është transportuar me urgjencë drejt spitalit ku ndodhet në kujdesin intensiv të mjekëve.

Gjatë rënies nga lartësia ai është përplasur edhe me tendat e fqinjëve deri sa ka rënë në oborrin e pallatit.

---- ----
-----