Ballina Sport Shënohet goli i dytë në Angli-Kosovë

Shënohet goli i dytë në Angli-Kosovë

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova.

Në sekondën e 36-të Kosova kalon në avantazh. Goli më i shpejtë i historisë shënohet nga Valon Berisha.

Reagon mjaft shpejt Anglia, teksa Sterling me kokë në minutën e 8-të barazon 1-1.

The post Shënohet goli i dytë në Angli-Kosovë appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----