Ballina Lajme nacionale Shënohet ‘Epopeja e Rahovecit’

Shënohet ‘Epopeja e Rahovecit’

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rahoveci shënon “Epopenë e Korrikut 1998”.

Sot shënohet “Epopeja e Korrikut 1998” në Rahovec.

Për nder të kësaj dite, organizohen homazhe në nderim për të rënët për lirinë e vendit.

Epopeja mbahet në fshatin Fortesë, dhe nis në ora 10:00.

---- ----
----
-----
-----