Ballina Lajme nacionale Shëngjini goditet nga një stuhi e madhe, dalin pamjet nga plazhi

Shëngjini goditet nga një stuhi e madhe, dalin pamjet nga plazhi

267
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Stuhia godet Shëngjinin, pamje trishtuese nga plazhi.

Moti i ligë me shi e stuhi ka bërë që vendet bregdetare në veri të Shqipërisë të vërshohen nga uji. Këtë vit bregdeti shqiptar për të dytën herë po ballafaqohet nga moti i lig.

Para disa javësh stuhia goditi pjesë të ndryshme të veriut të Shqipërisë dhe Malit të Zi, teksa më të prekurat ishin Ulqini, Velipoja e Shëngjini, shkruan Indeksonline.

Derisa edhe sot po e njëjta stuhi ka marrë këtë pjesë. Përmes kësaj videoje mund të shihni se si është katandisur plazhi i Shëngjinit.

---- ----
----
-----
-----