Ballina Showbiz ‘Sheherzadja’ shtatzënë, shikoni sa e bukur është bërë

‘Sheherzadja’ shtatzënë, shikoni sa e bukur është bërë

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Berguzar Korel është një aktore shumë e suksesshme turke.

Me rolet e saj arriti të jetë tejet e pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Sheherzades’ në serialin ‘1001 net’.

Sheherzadja është shtatzënë në muajt e fundit dhe duket se është zbukuruar edhe më shumë pas serialit./ORAinfo/

---- ----
-----