Ballina Showbiz Sharon Stone perserit ne publik skenen e nxehte te “Basic Instinct”

Sharon Stone perserit ne publik skenen e nxehte te “Basic Instinct”

15
SHPËRNDAJE

Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne.

Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e Vitit” në ceremoninë e organizuar nga “GQ Men”.

Aktorja 61-vjeçare ishte veshur me një minifund dhe kur u ngjit në skenë për të marrë çmimin, u ul në karrige, nisi fjalimin dhe kaloi njërën këmbë sipër tjetrës.

The post Sharon Stone perserit ne publik skenen e nxehte te “Basic Instinct” appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.