Ballina AKTUALE Shaip Kamberi uron LVV-LDK për arritjen e marrëveshjes për koalicion

Shaip Kamberi uron LVV-LDK për arritjen e marrëveshjes për koalicion

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arrtija e Marrëveshjes në mes të dy subjekteve më të mëdha politike në Kosovë (LVV – LDK) përveç që kurorëzon vullnetin qytetarë të shprehur në zgjedhjet e vitit të kaluar, ajo siguron edhe shpresë për energji të reja të gatshme për të marrë përsipër sfidat që i presin.

Lugina e Preshevës pret që të jetë e dukshme dhe prezente në proceset që po vijnë, të vazhdojë të ketë përkrahje konkrete nga Qeveria e re e Republikës dhe të bashkërendojmë aktivitetet e përbashkëta në të ardhmen.

Urime 🤝

---- ----
----
-----
-----