Ballina Showbiz “Sevgi” befason me pamjen e saj, pëson ndryshim drastik

“Sevgi” befason me pamjen e saj, pëson ndryshim drastik

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

lkay Kaykun Atalay, apo siç“Sevgi”, është aktore në serialin turk “Më fal”.

Ajo në rol është nëne e tre fëmijëve, duket si një e moshuar, me shami në kokë dhe ecë shpesh duke çaluar.

Por, në jetën reale ajo është krejtësisht ndryshe. Aktorja në jetën reale konsiderohet si një grua e guximshme, e cila rrezikon shumë sa i përket pamjes së jashtme e sidomos flokëve. 45- vjeçarja flokët zakonisht i mbanë të shkurtëra ku me këtë stil ajo vështirë se mund të njihet nga fansat e saj në rolin e “Sevgit”.

Mirëpo, me postimin fundit në Instagram aktorja ka habitur të gjithë me pamjen e saj ku ajo është shfaqur tullace.

Këtë ndryshim ajo e ka bërë falë grimit profesional. Aktorja përveç aktimit i kushton rëndësi edhe trupit të saj, Ilkay vazhdimisht poston fotografi ku shihet duke ushtruar, të njejtën kohë ajo është edhe një trajnere e fitnesit.

---- ----
-----