Ballina Lajme nacionale Serbët kërcënojnë Albin Kurtin

Serbët kërcënojnë Albin Kurtin

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Serbët kërcënojnë Albin Kurtin

Albin Kurti, kandidati për kryeministër është kërcënuar në Twitter, në një postim të kreut të VV, ku  dënon sulmin ndaj djalit të politikanit serb Nenad Rashiç.

Një komentues, i shkruan se Nenad Rashiç është i njëjtë me Listën Serbe. Ai e cilëson veten si “serv të rinjë”, ku më pas dhe duke i quajtur shqiptarët terroristë, i drejtohet Kurtit se ”do t’ja vë flakën tërë familjes tuaj”.

”Lista Serbe dhe ai janë njëlloj, ne jemi të rinj, serbë që do t’ju sjellin zjarrin në të cilin ju terroristët shqiptarë duhet të digjeni. Unë do t’i vë flakën tërë familjes suaj”, shkruan në Tëitter një person ndaj Albin Kurtit.

Serbët kërcënojnë Albin Kurtin
Ornela Celpica

---- ----
----
----- ----
-----