Ballina Showbiz Sellma vishet e rregullohet bukur sot, por befason me zinxhirin që po...

Sellma vishet e rregullohet bukur sot, por befason me zinxhirin që po mbanë në qafë

109
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sellma Kosumoviq është ndër grimeret më të njohur në Kosovë.

Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar bukur.

Zinxhiri i saj me shqiponjë është ai që bie në sy tek Sellma./ORAinfo/

---- ---- ----
-----