Ballina Showbiz Sellma eksperimenton me Tunën, shikoni si ka përfunduar ajo

Sellma eksperimenton me Tunën, shikoni si ka përfunduar ajo

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna është krenare me albumin e saj të ri.

Ajo po shikon me kënqaësi klubet e mbushura kur dëgjojnë këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe pse u vlerësua mirë për një album me cilësi muzikore, Tuna nuk po del nga vetja e saj ‘komerciale’.

Ajo vazhdon t’i kushtojë vëmendje dhe para grimeve që ndryshojnë plotësisht pamjen e saj.

Për një transformim të tillë – si për shumë të tjera –është Sellma./ORAinfo/

Shikoni pamjen e fundit të Tunës:

---- ---- ----
-----