Ballina Showbiz Sellma e ‘transformon’ vetën, nuk do ta njihni me pamjen e re

Sellma e ‘transformon’ vetën, nuk do ta njihni me pamjen e re

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sellma Kosumoviq është ndër grimeret më të njohur në Kosovë.

Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----