Ballina Showbiz Sellma e bëri Xhensilën edhe njëherë ‘nuse’, i bër grimin e frizurën...

Sellma e bëri Xhensilën edhe njëherë ‘nuse’, i bër grimin e frizurën më të bukur

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xhensila është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Pos për këngët e saj, Xhensila është e përfolur edhe për paraqitjet gjithmonë me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Pas një pushimi nga linda, këngëtarja u është rikthyer angazhimeve të saj profesionale, me projekte e koncerte.

Duket se ajo po përgatit diçka të re, e për këtë e ka zgjedhur Sellmën që të përkujdeset për pamjen e saj.

Sellma e ka rregulluar dhe e ka bërë tamam si “kukull” Xhensilën në pamjen e fundit. /ORAinfo/

---- ----
-----