Ballina Showbiz Sellma e bën si “kukull” Dafinën, e ndryshon tërësisht atë

Sellma e bën si “kukull” Dafinën, e ndryshon tërësisht atë

36
SHPËRNDAJE

Grimi di të bëjë mrekulli.

E kjo ndodh edhe kur grimerja më e mirë shqiptare, Sellma Kosumoviq bëhet bashkë me këngëtaren e njohur, Dafina Zeqiri, shkruan Indeksonline.

Në paraqitjen e fundit të Dafinës, Sellma ka shkrirë gjithë talentin e saj në këngëtaren e cila duket më bukur se asnjëherë më parë.

Me një grim të theksuar, buzë të kuqe dhe flokë të gjata bionde, Dafina mahniti me pamjen plotë shkëlqim.

Sellma ka publikuar këto fotografi në Instagramin e saj zyrtar ku nuk kanë munguar komentet pozitive për punën e saj