Ballina Showbiz “Selini” shkon në dasëm me të dashurin, vëmendje merr fustani i saj

“Selini” shkon në dasëm me të dashurin, vëmendje merr fustani i saj

81
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Me rolin e Selinit ajo bëri bujë të madhe dhe u bë shumë e dashur për publikun shqiptar.

Aktorja e njohur Hande Erçel, e cila ishte e pranishme në dasmën e Eser Yenenler dhe Berfu Yıldız dje në Kilyos me të dashurin e saj Murat Dalkılıç, u përfol shumë për elegancën dhe bukurinë e saj.

Aktorja Hande Erçel, ishte veshur me një fustan të gjatë i cili i tregonte shumë mirë linjat.

---- ----
----
-----
-----