Ballina Showbiz “Selini” kap “mat” me këtë mashkull, po i shijojnë pushimet bashkë

“Selini” kap “mat” me këtë mashkull, po i shijojnë pushimet bashkë

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ata janë çifti më i përfolur turk.

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic, janë çifti i shumëpërfolur për ndarjen dhe ribashkimin e tyre. Së fundmi ata kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë pushime pranë njëri tjetrit.

Çifti kanë qëndruar tri ditë vetëm në Bodrum, për të parë koncertin e këngëtares amerikane Della Miles. Kjo tregon se marrëdhënia e tyre është përmirësuar shumë.

---- ---- ----
-----