Ballina Showbiz Selin nuk po mban më zi për nënën, shikoni i është ‘transformuar’

Selin nuk po mban më zi për nënën, shikoni i është ‘transformuar’

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Hande Ercel ëstë një prej aktoreve më të përlqyera nga kinematografia turke.

U bë tejet e njohur sidomos me rolin e ‘Selinit’ në serialin ‘Vajzat e Diellit’, përcjell ORAinfo.

Ky rol e bëri shumë të popullarizuar edhe në publikun shqiptar.

Selini para pak muajve humbi nënën çka e bëri të largohet pak nga profesioni i saj.

Tani ajo është rikthyer, e në fotot që i shohim duket se Selin ka ndryshuar shumë dhe mezi po njihet./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----