Ballina Showbiz Seldi u nda nga Mimoza, por kjo këngëtare nga Kosova është shoqja...

Seldi u nda nga Mimoza, por kjo këngëtare nga Kosova është shoqja e tij tani

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seldi Qalliu është këngëtari i njohur nga Shqipëria.

Ai u bë i pëlqyer që në daljen e parë dhe tani është tejet e i përfolur, përcjell ORAinfo.

Seldi ishte i fejuar për pak muaj me këngëtaren e njohur nga Kosova, Mimoza Shkodra.

Pas ndarjes, duket se Seldi po e vazhdon jetën e tij me shoqëri të re.

E së fundi, duket se shoqja e tij e re është këngëtarja, Rina Balaj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----