Ballina Showbiz Seldi do t’i bie pishman çfarë ka humbur, Mimoza shfaqet ‘përvëluese’ nga...

Seldi do t’i bie pishman çfarë ka humbur, Mimoza shfaqet ‘përvëluese’ nga pishina

225
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur shqiptare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.

E duket se pas ndarjes po vjen gjithnjë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në pishinë. Me bikini Mimoza shfaqet linjat e saj përfekte. /ORAinfo/

---- ----
-----