Ballina Lajme nacionale Sejdiu thotë se PAN-it ka frikë se LDK dhe VV mund të...

Sejdiu thotë se PAN-it ka frikë se LDK dhe VV mund të formojë koalicion

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në vendin tonë me shumë gjasë do të ketë zgjedhje.

Korab Sejdiu po thotë se koalicionit PDK, AAK e Nisma i ka hyrë frika nga mundësia se Lidhja Demokratike e Vetëvendosje mund të rreshtohen në një bllok politik.

Deputeti Korab Sejdiu po thotë se koalicionit PDK, AAK e Nisma i ka hyrë frika nga mundësia se Lidhja Demokratike e Vetëvendosje mund të rreshtohen në një bllok politik.

Përmes një shkrimi në Facebook, Sejdiu po thotë se për këtë arsye këta të fundit po mundohen që të investojnë që të mos e lëjnë një koalicion të tillë, që siç thotë ai është i shpëtimit.

Shkrimi i plotë:

Një send e di sigurtë! PAN-it i ka hi frika në palcë nga mundësia e bllokut politik LDK-VV, dhe po investojnë me të madhe që të mos e lejojnë një koalicion të tillë të shpëtimit.

---- ---- ----
-----