Ballina Showbiz Së shpejti do të bëhet baba, Ledri me postim emocionues

Së shpejti do të bëhet baba, Ledri me postim emocionues

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ky është talenti 18 vjeçar në të cilin Manchester investoi 41 milionë euro

Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të përfolur kosovar.

Krahas muzikës ai është shumë i përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Ledri dhe e dashura e tij Sara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

E Ledri shprehet i emocionuar para se të bëhet baba, e këtë e tregon edhe me postimin e tij të fundit./ORAinfo/

Ky është talenti 18 vjeçar në të cilin Manchester investoi 41 milionë euro

---- ---- ----
-----