Ballina Showbiz Së shpejti do të bëhen prindër, Ledri dhe Sara sjellin foton më...

Së shpejti do të bëhen prindër, Ledri dhe Sara sjellin foton më të bukur bashkë

59
SHPËRNDAJE

Mesazhi i Messit pas largimit të Vidal: “Do të jemi sërish së bashku, sigurt”

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Këtë fundjavë ata kanë vendosur ta kalojnë në Brezovicë.

Ata kanë postuar një foto nga atje ku shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Mesazhi i Messit pas largimit të Vidal: “Do të jemi sërish së bashku, sigurt”

-----