Ballina Showbiz S’e keni pritur nga Violeta, vishet në fustan të hapur e zbulon...

S’e keni pritur nga Violeta, vishet në fustan të hapur e zbulon më shumë se ç’duhet

528
SHPËRNDAJE

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violeta tani është larguar pak nga muzika por jo edhe nga publiku ngaqë ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur e rregulluar si kurrë më parë.

E me këtë fustan që ka veshur ajo zbulon një pjesë të gjoksit të saj./ORAinfo/

-----