Ballina Showbiz S’e keni pritur nga Edona, shikoni pozat që i merr para...

S’e keni pritur nga Edona, shikoni pozat që i merr para pasqyrës

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë poza nga pasqyrës dhe ka vënë në pah turpin e saj në top-formë./ORAinfo/

---- ----
-----