Ballina Showbiz Sasën nuk e keni parë kurrë kaq serioze, ja si po duket...

Sasën nuk e keni parë kurrë kaq serioze, ja si po duket e veshur me ‘komplete’

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar, shkruan ORAinfo.

Sasa është e përfolur shumëpër jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një veshje serioze.

E tillë ajo po duket mjaftë e bukur dhe shumë ndryshe nga herat e tjera./ORAinfo/

---- ---- ----
-----