Ballina Showbiz ‘Sasa’ sapo doli nga frizerja, është bërë ‘nusja’ më e bukur

‘Sasa’ sapo doli nga frizerja, është bërë ‘nusja’ më e bukur

105
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar, shkruan ORAinfo.

Sasa është e përfolur shumëpër jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar dhe po duket shumë e bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----