Ballina Showbiz “Sasa” bën një kombinim interesant, do t”iu “çmend” me trupin e saj

“Sasa” bën një kombinim interesant, do t”iu “çmend” me trupin e saj

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Të gjithë e duan personazhin e saj.

Ajo ka një karrierë të gjatë e të suksesshme si aktore, por fitoj simpatinë e publikut me rolin humoristik ‘Sasa’ në serialin vendor ‘O Sa mirë’.

Aktorja e mirënjohur, është një femër me një stil unik dhe me shumë shije, ajo në çdo paraqitje vjen e veçantë dhe atraktive, shkruan Indeksonline.

Adriana së fundi ka sjellur një fotosesion për ndjekësit në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ në të cilat erdhi tejet joshëse.

E veshur me një kombinim interesant në dy pjesësh, aktorja dukej tërë shkëlqim.

---- ----
-----