Ballina Showbiz Sara publikon foton më të bukur të vajzës, kaq e ëmbël është...

Sara publikon foton më të bukur të vajzës, kaq e ëmbël është ajo

101
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nusja e Albanit shfaqet e veshur me minifund, po duket tejet bukur

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

----

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Pasi u bënë prindër, çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar foton më të bukur të vajzës së saj./ORAinfo/

Nusja e Albanit shfaqet e veshur me minifund, po duket tejet bukur

Postimi Sara publikon foton më të bukur të vajzës, kaq e ëmbël është ajo u shfaq së pari te LAJME.mk.

----- ----