Ballina Showbiz Sara pozon me barkun e fryrë, por kush po e sfidon atë?

Sara pozon me barkun e fryrë, por kush po e sfidon atë?

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Dybala i nervozuar me mungesën e minutave”

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sot Sara ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Lumi B, i cili po e sfidon me barkun e tij./ORAinfo/

“Dybala i nervozuar me mungesën e minutave”

---- ---- ----
-----