Ballina Showbiz Sara organizon “Babyshower” para lindjes, dalin pamjet

Sara organizon “Babyshower” para lindjes, dalin pamjet

290
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Humbja turpëruese nga Tottenham, reagon Solskjaer

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Humbja turpëruese nga Tottenham, reagon Solskjaer

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sot, Sara ka organizuar një festë para lindjes.

E në pamjet e publikuara është Sara ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----