Ballina Showbiz Sara nuk po përmbahet në ushqim gjatë shtatzënisë, shikoni çka po ha...

Sara nuk po përmbahet në ushqim gjatë shtatzënisë, shikoni çka po ha për darkë

177
SHPËRNDAJE

Mesazhi i Ronaldos pas fitores dhe pensionimit të Khabib: Babai yt është krenar me ty

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sara nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se çka po ha për darkë.

Duket se shtatzënia do ta shëndoshë shumë Sarën./ORAinfo/

Mesazhi i Ronaldos pas fitores dhe pensionimit të Khabib: Babai yt është krenar me ty

-----