Ballina Showbiz Sara nuk i ndahet stilit as në shtatzëni, mahnit me paraqitjen e...

Sara nuk i ndahet stilit as në shtatzëni, mahnit me paraqitjen e fundit

166
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sadio Mane rezulton pozitiv me koronavirus

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto e ku gjithë vëmendjene mori veshja e saj.

Sara po di të vishet plot stil edhe në shtatzëni./ORAinfo/

Sadio Mane rezulton pozitiv me koronavirus

---- ----
----
----- ----
-----