Ballina Showbiz Sara është shëndoshur e nuk po i bëjnë më veshjet, shikoni reagimin...

Sara është shëndoshur e nuk po i bëjnë më veshjet, shikoni reagimin e saj

185
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Milan nesër nënshkruan me yllin e madh

Ledri Vula dhe Sara Hoxha vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sara është ajo më aktivja me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se nuk po i bëjnë më veshjet sepse ka shtuar peshë gjatë shtatzënisë./ORAinfo/

Milan nesër nënshkruan me yllin e madh

---- ----
----
-----
-----