Ballina Showbiz Sara do të shëndoshet, shikoni çka po ha gjatë shtatzënisë

Sara do të shëndoshet, shikoni çka po ha gjatë shtatzënisë

54
SHPËRNDAJE

E mbani mend Asu-në nga seriali ‘Kara Sevda’, shikoni si ka përfunduar ajo tani

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është duke ngrënë ushqime me shumë kalori.

Duket se Sara nuk po përmbahet gjatë kësaj shtatzënie./ORAinfo/

E mbani mend Asu-në nga seriali ‘Kara Sevda’, shikoni si ka përfunduar ajo tani

-----