Ballina Lajme Bota/Rajoni Sapo kishte marrë djalin nga aeroporti, 57-vjeçarja filmon aksidentin e frikshëm, mjeti...

Sapo kishte marrë djalin nga aeroporti, 57-vjeçarja filmon aksidentin e frikshëm, mjeti i pret rrugën dhe…

305
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajmi i Fundit
Sapo kishte marrë djalin nga aeroporti, 57-vjeçarja filmon aksidentin e frikshëm, mjeti i pret rrugën dhe…

Ky është momenti i frikshëm kur dy makina përplasen kokë më kokë me njëra-tjetrën.

Pasi kishte marrë djalin nga aeroporti, 57-vjeçarja Jeanette Hewitt u trondit kur një Nissan 4×4 i preu rrugën duke u përplasur me makinën e saj. Aksidenti në fjalë ndodhi në Wythenshawe, Manchester.

Sipas asaj që shkruan DailyMail, Hewitter po i afrohej një pike karburanti me makinën e saj Audi A1, kur automjeti i preu rrugën duke i shkaktuar dëme të mëdha në automjet.

Fatmirësisht ajo nuk pësoi dëmtime vetë, ndërsa u shpreh se shoferi tjetër pranoi se ishte futur në rrugë pa parë në anën e djathtë.

VIDEO

Sapo kishte marrë djalin nga aeroporti, 57-vjeçarja filmon aksidentin e frikshëm, mjeti i pret rrugën dhe…
Klodian Bereti

---- ----
----
-----
-----