Ballina Teknologji Samsung postoi aksidentalisht fotografi të Samsung S20

Samsung postoi aksidentalisht fotografi të Samsung S20

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Samsung postoi aksidentalisht fotografi të Samsung S20 në faqen e saj të internetit.

Samsung ka publikuar rastësisht fotografitë e para të Samsung Galaxy S20 të re në faqen e saj të internetit.

Ueb faqja WinFuture tërhoqi vëmendjen për faktin se fotografitë e smartphone dhe një mbulesë LED mund të prezantohen në shkurt.

Imazhet e S20 duket se konfirmojnë thashethemet në lidhje me kamerën e përparme dhe modulin e kamerës së zgjatur në pjesën e pasme.

Faqja Ice Universe, e cila tashmë ka parashikuar skemën e re të emërtimit të serisë Galaxy, dhe postoi imazhin e një smartphone në Twitter, të cilin e quan ” S20 Ultra”.

Duhet të jetë modeli premium i Galaxy S20, i cili do të pajiset me një aparat fotografik 108 megapiksel.

Samsung planifikon të lançojë zyrtarisht smartphonin e ri më 11 shkurt. Ai mund të kushtojnë midis 900 dhe 1.300 euro.

---- ---- ----
-----