Ballina Showbiz Samanta shkëlqen në rrugët e Parisit

Samanta shkëlqen në rrugët e Parisit

13
SHPËRNDAJE

Ajo dallohet për stilin e saj të veçantë.

Samanta është një këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptarë, për shkak të muzikës që ajo sjellë, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja përpos muzikës, njihet edhe për bukurinë e saj dhe format trupore.

E shpesh herë ajo paraqitet edhe përmes fotografive nëpër rrjetet sociale ku ndiqet nga mijëra fansa.

Së fundmi ajo është paraqitur nga Parisi, ku ka publikuar disa imazhe duke shijuar çdo moment nëpër rrugët e Parisit.