Ballina Showbiz Samanta shfaqet me fustan të shkurtë, tregon linjat e saj joshëse

Samanta shfaqet me fustan të shkurtë, tregon linjat e saj joshëse

106
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes me fotot e saj.

Samanta Karavella ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram me të cilën ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e publikuar këngëtarja është shfaqur shumë e ‘nxehtë’ me një minifund ku të pasmet e saj ‘bombastike’ do j’u futë imagjinatën në funksion.

Ndryshe, sa i përket muzikës Samanta po përgatitet për tregun ndërkombëtar, kënga e fundit është në gjuhën angleze dhe titullohet ‘My Heart’s Song

---- ----
----
-----
-----