Ballina Lajme nacionale Sali Mustafa para gjyqit të Hagës

Sali Mustafa para gjyqit të Hagës

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Salih Mustafa paraqitet sot për herë të parë para gjyqtarit të procedurës paraprake në Hagë.

Paraqitja e parë e Mustafës  është në seancë publike dhe mund të ndiqet live në faqen e Gjykatës Speciale.

Mustafa u bë emër i njohur ditën kur u arrestua nga Zyra e Prokurorit të Specializuar dhe u transferua në Qendrën e paraburgimit në Hagë./21Media

#LIVE Sali Mustafa ne Hage

#LIVE Sali Mustafa ne Hage

Gepostet von RTV21 am Montag, 28. September 2020

The post Sali Mustafa para gjyqit të Hagës appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----